24 May

Labor Min Gellen Jobs Vacancy in Hell Energy Magyarorsz Kft Szikszó

Position
Labor Min Gellen
Company
Hell Energy Magyarorsz Kft
Location
Szikszó BZ
Opening
24 May, 2018 27 days ago

Hell Energy Magyarorsz Kft Szikszó urgently required following position for Labor Min Gellen. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Labor Min Gellen Jobs Vacancy in Hell Energy Magyarorsz Kft Szikszó Jobs Details:

Szeretnél Te is hozzájárulni az ország piacvezető energiaital gyártójának dinamikus fejlődéséhez?

Itt a lehetőség.
Az immáron tizenegy éves múltra visszatekintő, 40 országban jelenlévő, piacvezető energiaital gyártója - a HELL ENERGY Magyarország Kft. - munkatársat keres szikszói palackozó üzemébe az alábbi pozícióra,

Laboráns/Minőségellenőr

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a ,,Jelentkezem" gombon keresztül. Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

Főbb feladatok, munkák

Laboratóriumi minták vizsgálatra történő előkészítése, vizsgálata, dokumentálása Vizsgálathoz szükséges mintavételezés Élelmiszeripari (üditőipar) labor minőségirányítási rendszerének üzemeltetése

Az álláshoz tartozó elvárások

Minimum középfokú végzettség Önálló munkavégzés, felelősségtudat Pontos, precíz munkavégzés Jó problémamegoldó készség MS Office programok felhasználói szintű ismerete Jó szervező és rendszerező képesség Több műszakos (12 órás) munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Angol nyelv ismerete 1-3 év szakmai tapasztalat (élelmiszeripar, laboratórium)

Amit kínálunk

Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör Határozatlan idejű munkaszerződés Támogató munkakörnyezet Fiatalos, lendületes, dinamikus csapat Igényes, inspiráló, modern munkakörnyezet Versenyképes fizetés