12 Jun

Csoportvezet Nyvel Jobs Vacancy in Consulting Kft Budapest IX. kerület

Position
Csoportvezet Nyvel
Company
Consulting Kft
Location
Budapest IX. kerület PE
Opening
12 Jun, 2018 30+ days ago

Consulting Kft Budapest IX. kerület urgently required following position for Csoportvezet Nyvel. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Csoportvezet Nyvel Jobs Vacancy in Consulting Kft Budapest IX. kerület Jobs Details:

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Kelet-Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik. A KÉSZ Csoport Business Service Center-e a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat. Kapacitásbővítésünkre tekintettel és számviteli csapatunk erősítése céljából innovatív, lelkes, motivált munkatársakat keresünk. A KÉSZ Csoport az új kollégáját

Csoportvezető könyvelő

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy jelentkezzen fényképes szakmai önéletrajzával és a bérigénye megjelölésével!

Főbb feladatok, munkák

Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása Havi, negyedéves, éves zárások összeállításában való részvétel Mérleg, eredmény-kimutatások, jelentések készítése, bevallások összeállítása Adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése Kapcsolattartás partner cégekkel, adóhatósággal, egyéb hivatalokkal, könyvvizsgálatokon történő aktív közreműködés A pénzügyi és HR csoporttal való hatékony együttműködés Junior- és senior könyelőkből álló csapat operatív vezetése, szakmai támogatása Napi szintű együttműködés a többi csoportvezető könyvelővel, az üzletágvezető munkájának segítése Ad Hoc projektjellegű számviteli feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

Mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráció is elvárás!) Cégek teljes körű könyvelésében szerzett tapasztalat és minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat Integrált vállalatirányítási rendszerek (pl.: CODA, SAP) ismerete Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, különösen Excel) Önálló munkavégzés, alaposság, megbízhatóság, kitartás Ügyfél-központúság Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Adószakértői vagy adótanácsadói felsőfokú szakképesítés és/vagy felsőfokú szakirányú végzettség Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Szakmai kihívásokkal teli, változatos munkakör Versenyképes juttatási csomag Nagyvállalati környezetben történő munkavégzés