21 Oct

Sleppt Kes Jobs Vacancy in Company

Position
Sleppt Kes
Opening
21 Oct, 2017 27 days ago

Company urgently required following position for Sleppt Kes. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Sleppt Kes Jobs Vacancy in Company Jobs Details:

Magyar cég keres Budapest területére értékesítőket.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Cégcsoportunk termékeinek túraterv szerinti értékesítése
  • A rábízott feladatok végrehajtása
  • A területi havonkénti volumen célok elérése
  • Konkurencia figyelése és ismerete
  • A disztribúciós célok elérésének támogatása marketing anyagok használatával
  • Az akciós ajánlatok ismerete és ezek hatékony használata
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • 1-3 éves értékesítésben vagy FMCG területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Középfokú végzettség
  • Vezetői engedély (B kategória)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Nagy munkabírás
  • Teljes munkaidő
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
  • Üdítőital, ásványvíz vagy energiaital területen szerzett tapasztalat előny
  • Területi ismeret
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes jövedelem (alapbér és forgalmi jutalék)
  • Cafeteria
  • Vállalati autó (Ford Transit, mobiltelefon, tablet)
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:
Budapest egész területéről várjuk a lelkes, releváns tapasztalattal rendelkező értékesítők jelentkezését!

Jelentkezni a 06-70-3388-900 telefonszámon, vagy a laszlo.serak@aquarius.hu e-mail címen lehet fényképes szakmai önéletrajzzal és hozzá tartozó kísérő levéllel.

  • Company: Company
  • Added: 27 days ago