08 Jun

Szaki Munkat Moln Lelmiszeripar Jobs Vacancy in Maselis Hung Ria Kft Nyáregyháza

Position
Szaki Munkat Moln Lelmiszeripar
Company
Maselis Hung Ria Kft
Location
Nyáregyháza PE
Opening
08 Jun, 2018 12 days ago

Maselis Hung Ria Kft Nyáregyháza urgently required following position for Szaki Munkat Moln Lelmiszeripar. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Szaki Munkat Moln Lelmiszeripar Jobs Vacancy in Maselis Hung Ria Kft Nyáregyháza Jobs Details:

A Maselis Hungária Kft. klasszikus kukorica malomként működik Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található), melyben élelmiszeripari partnereink számára állítunk elő kukoricalisztet és grízt.

Csapatunkat szeretnénk egy lendületes, tanulni vágyó

MŰSZAKI MUNKATÁRSSAL (Élelmiszeripar)

kiegészíteni, aki kellően elkötelezett egy ma már igen ritka, és különleges szakma minden fortélyának eltanulására tapasztalt kollégánktól.

Műszaki munkatárs - Molnár (Élelmiszeripar)

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Főbb feladatok, munkák

Megismered és megtanulod a Malomba beérkező kukorica terményeket, ezek minőség szerinti osztályozását, Előállítási technológia és berendezések működésének megismerése is része a betanításnak, Miután egy kis tapasztalatot szerezetél a technológiai berendezések rendeltetésszerű beállítása és folyamatos ellenőrzése is a feladatod lesz úgy, hogy a legjobb kihozatallal megfelelő minőségű készterméket állítson elő a Malom, A technológiai berendezések (sziták, rosták, mosó-, hámozó-. nedvesítő- és szárítóberendezések, aprító-, őrlő-, őrleményverő, héjtalanító-, fényező-, válogató-, sajtoló-, adagológépek, mérlegek) műszaki állapotának ellenőrzése és a kisebb javítások elvégzése is a Molnár feladata, így a Te feladatod is lesz, A munkavégzéshez kapcsolódó dokumentumok pontos és naprakész vezetése, Nagyon fontos a rendezett munkakörnyezet, így a közvetlen környezeted tisztán és rendezetten kell tartanod.

Az álláshoz tartozó elvárások

Középfokú végzettséged legyen, Műszaki affinitás, hiszen gépekkel dolgozol majd, Felhasználó szintű számítógépes ismeret, az osztályokkal a kapcsolattartás és a dokumentáció kitöltéséhez, Nagyon fontos, hogy a munkádban pontosságra törekedj és legyél érdeklődő, hogy a szakma csínját-bínját elsajátítsd, Mivel 4 műszakos munkarendben működik a Malom, így fontos, hogy ezzel számolj, ezt tudd vállalni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Targonca vezető jogosítvánnyal

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés (cafeteria, bejárás támogatása) Szakmai fejlődési lehetőség Stabil munkalehetőség

Kifejezetten várjuk pályakezdők jelentkezését is vállalatunkhoz!