21 Oct

Komissi Targonca Vezet Jobs Vacancy in Company

Position
Komissi Targonca Vezet
Opening
21 Oct, 2017 27 days ago

Company urgently required following position for Komissi Targonca Vezet. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Komissi Targonca Vezet Jobs Vacancy in Company Jobs Details:

Szeretne kiemelkedő bérezéshez jutni? Van már tapasztalata targoncavezetés és komissiózás területén? Ha válasza igen, várjuk értékesítés támogatással foglalkozó cégünkhöz az alábbi pozícióba:

Targoncavezető - Komissiózó

Feladatok:
Árupakolás

Rendelések előkészítése kiszállításra

Komissiózási feladatok ellátása

Áruk átvétele, kiadása

Anyagmozgatás raktáron belül

Leltározás

Adminisztrációs feladatok ellátása

Mindennapos targonca használat

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség

Jó fizikai teherbíró képesség

Rugalmasság

Precizitás, megbízható munkavégzés

Előnyök:
Érvényes egészségügyi kis könyv megléte

Békakezelési tapasztalat

Azonnali munkakezdés

Targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Juttatások:
Alkalmazotti jogviszony

Versenyképes fizetés (alapbér + bónusz + cafeteria + 13. havi fizetés)

Stabil vállalati háttér

Hosszú távú munkalehetőség

Utazási költségtérítés (autó/BKV)

Munkavégzés helye: Gyál

OKJ-s targoncavezetői képzés hiányában a beiskolázás teljes költségének finanszírozása

  • Company: Company
  • Added: 27 days ago