23 May

Termel Gyakornok Nestl Jobs Vacancy in Mind Vetkezet Miskolc

Position
Termel Gyakornok Nestl
Company
Mind Vetkezet
Location
Miskolc BZ
Opening
23 May, 2018 28 days ago

Mind Vetkezet Miskolc urgently required following position for Termel Gyakornok Nestl. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Termel Gyakornok Nestl Jobs Vacancy in Mind Vetkezet Miskolc Jobs Details:

egy hónapos mérnök gyakornoki feladatok a nestlénél. szerezz tapasztalatot fejlesztési, hatékonyságvizsgálati projektekben!
cégbemutató
ha diákmunka, akkor mind-diák! a diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. csatlakozz hozzánk!
mérnök gyakornokot keresünk a misolci nestlé gyárba, a neslé hungária kft. megbízásából.

olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. a hallgató megismerkedhet a vállalat működésével és a szakmai tudását bővítheti a munkafolyamatok során.
feladatok

elemzések, kimutatások készítése,
termelési iroda dolgozóinak támogatása,
fejlesztési, hatékonyságvizsgálati projektekben való részvétel,
létszámkimutatások készítése, dokumentációk rögzítése.

elvárások

nappali tagozatos jogviszony,
aktív vagy passzív státusz,
folyamatban lévő élelmiszer- vagy anyagmérnöki, csomagolástechnolgiai tanulmányok,
Érvényes mellkasröntgen lelet,
ms office számítógépes ismeretek.

  • munkaidő: hétfő és péntek közötti minimum 3 nap vállalása, napi munkavégzés 6-8 órában, 8.00-16.00 terjedő intervallumban. iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve, heti min. 20 óra munkavállalás.
amit kínálunk

diákbér: bruttó 1038 ft/óra,
előer láthatóan 1 hónap időtartamra, melynél lejetőség van a hosszabításra is egy dinamikus csapatban.

várjuk jelentkezésed honlapunkon történő regisztráció útján, ha folyamatosan tudsz munkát vállalni.
ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "megosztás" gomb segítségével oszd meg velük a facebookon is!

kapcsolattartó:
nagy annamária mc.diakmunka0@minddiak.hu

részletek:
szakterület
Élelmiszeripar

munkakör
termelési gyakornok a nestlénél

tervezett kezdés dátuma
azonnali munkakezdés

szükséges számítógépes ismeretek
irodai szoftver / ms excel / word (haladó)