24 May

Min Gbiztos Vezet Jobs Vacancy in Impc

Position
Min Gbiztos Vezet
Company
Impc
Opening
24 May, 2018 27 days ago

Impc urgently required following position for Min Gbiztos Vezet. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Min Gbiztos Vezet Jobs Vacancy in Impc Jobs Details:

Megbízónk multinacionális hátterű, nagy tradíciókkal rendelkező vállalat, a hazai és nemzetközi piacon egyaránt stabil és meghatározó pozícióval rendelkezik. A közelmúltban megvalósított kapacitásbővítés és az új, ízesített termékek hozzájárulnak a vállalat vezető pozíciójának megerősítéséhez a hazai piacon, emellett megalapozzák az export növelését is. A növekvő termelési célkitűzések sikeresen teljesítése és a vevőköri elégedettség megtartása érdekében megbízónk fejleszti szervezetét. Ennek keretében a minőségbiztosítási csapat élére új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR)

Feladatok

  • A minőségbiztosítási csapat irányítása (laborvezető, laboránsok, mikrobiológus)
  • A minőségbiztosítási feladatok irányítása, szervezése, koordinálása
  • Új termék bevezetésekor a minőségbiztosítási folyamatok kialakítása
  • Minőséggel kapcsolatos reklamációk kivizsgálása
  • A minőségirányítási rendszer felülvizsgálata, optimalizálása, működésének szakmai felügyelete
  • A minőség ellenőrzésében és a minőségi problémák feltárásában való részvétel
  • A minőségirányítási rendszer dokumentációjának kezelése
  • A minőségirányítási rendszert érintő jogszabályok változásainak figyelemmel kísérése, dolgozók tájékoztatása
  • Éves belső auditterv kialakítása, külső auditokra való felkészülés koordinálása
  • Kapcsolattartás a szakmai felügyeletet gyakorló hatóságokkal

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi végzettség (élelmiszeripari mérnök, vegyészmérnök)
  • Legalább 5 év élelmiszeripari minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • Stabil angol nyelvtudás
  • Kapcsolódó jogszabályok, előírások ismerete
  • Minőség- és labortechnikák ismerete
  • Vezetői képesség, önállóság
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes javadalmazás
  • Céges autó magán használatra is
  • Stabil vállalati háttér, biztos, növekvő piac

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR), Közép-Dunántúl

  • Company: Impc
  • Added: 27 days ago