23 May

Min Gellen Lelmiszeripar Buda Jobs Vacancy in Khell Food Kft Budaörs

Position
Min Gellen Lelmiszeripar Buda
Company
Khell Food Kft
Location
Budaörs PE
Opening
23 May, 2018 28 days ago

Khell Food Kft Budaörs urgently required following position for Min Gellen Lelmiszeripar Buda. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Min Gellen Lelmiszeripar Buda Jobs Vacancy in Khell Food Kft Budaörs Jobs Details:

Khell-Food Kft.

Minőségellenőr (Élelmiszeripar, Budaörs)

Kérjük küldje el jelentkezését bérigényével és szakmai önéletrajzának csatolásával.

Főbb feladatok, munkák

termelési részleg vezetése (20-30 fő) a terület termelési, mennyiségi és minőségi kihozatalának biztosítása minőségbiztosítási feladatok elvégzése, kiadott dokumentumok naprakész vezetése együttműködés a társterületek vezetőivel napi problémák megoldása rábízott minőségfejlesztési célok végig vitele

Az álláshoz tartozó elvárások

vezetői készség pontos precíz munkavégzés jó kommunikációs képesség fejlődési képesség termelési tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

egy műszakos munkarend modern, kulturált munkakörnyezet több mint 150 főt foglalkoztató, biztos háttérrel rendelkező középvállalati háttér, 25 éves múlttal fejlődés központú vállalatvezetés családias légkör munkaruha bejárási támogatás