25 May

Awi Tig Wig Hegeszt Ket Keres Hollandi Jobs Vacancy in Euromunka Kft

Position
Awi Tig Wig Hegeszt Ket Keres Hollandi
Company
Euromunka Kft
Opening
25 May, 2018 26 days ago

Euromunka Kft urgently required following position for Awi Tig Wig Hegeszt Ket Keres Hollandi. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Awi Tig Wig Hegeszt Ket Keres Hollandi Jobs Vacancy in Euromunka Kft Jobs Details:

Feladatok
A FIZETÉS NETTÓBAN ÉRTENDŐ, 40 ÓRÁS MUNKAHETET FELTÉTELEZVE (AZ ADÓK, A SZÁLLÁS KÖLTSÉGE ÉS AZ EGÉSZSÉGBIZTOSÍTÁS LEVONÁSA UTÁN). A NETTÓ ÓRABÉR A TAPASZTALATTÓL, A MUNKA MINŐSÉGÉTŐL ÉS MENNYISÉGÉTŐL FÜGGŐEN ETTŐL TÖBB IS LEHET.
VCA-T (HA SZÜKSÉGES) ÉS A MUNKÁBA JÁRÁST A LEGTÖBB ESETBEN A MUNKÁLTATÓ INTÉZI.

Hollandiai partnereinkhez folyamatosan keresünk többéves szakmai tapasztalattal és jó angol v. német v. holland nyelvtudással rendelkező AWI (TIG/WIG) hegesztőket. Feladat: főként az élelmiszeriparban vagy egyéb ipari területen használatos szénacél-, és rozsdamentes acélcsövek, - lemezek hegesztése.

Elvárások
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Min. középfokú német/angol/holland nyelvtudás
  • Érvényes minősítés előny
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Megfelelő motiváció Mit nyújtunk
  • Hivatalos, bejelentett munkaviszony Hollandiában
  • Folyamatos kezdési lehetőség
  • Fizetés: min. nettó 11,50 Euró óránként (adók, szállás, egészségbiztosítás díjának levonása után), ami a tapasztalattól vagy megbízástól függően tovább emelkedhet
  • Teljes munkaidő
  • Szállás biztosított!
  • Hosszabb távú munkalehetőség
  • A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés
  • Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség! Extra
ref: G10033 Nyelv
angol - haladó
német - haladó
holland - haladó

Jobs Vacancy Related to Awi Tig Wig Hegeszt Ket Keres Hollandi: