12 Jun

Ram Kes Mogat Munkat Jobs Vacancy in Company Budapest

Position
Ram Kes Mogat Munkat
Location
Budapest PE
Opening
12 Jun, 2018 30+ days ago

Company Budapest urgently required following position for Ram Kes Mogat Munkat. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Ram Kes Mogat Munkat Jobs Vacancy in Company Budapest Jobs Details:

Feladatok

  • A szerződött értékesítési volumenekre vonatkozó megrendelési igények feladása
  • Költségkalkuláció, igény esetén árajánlat alternatívák kidolgozása
  • Ajánlatok, megrendelések monitorozása
  • Az értékesítési szegmensek szakmai támogatása
  • Egyedi méretű ügyfelekre vonatkozó költségkalkulációs feladatok ellátása
  • Együttműködés az értékesítéssel a kampányok előkészítésében, lebonyolításában és értékelésében
  • Energiabeszerzési kimutatások készítése
  • Értékesítési konstrukciók fejlesztésében való részvétel

Elvárások

  • Gazdasági egyetemi/főiskolai végzettség
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Affinitás a számokkal való munkavégzéshez (jó numerikus érzék)
  • Precizitás, pontosság
  • Magabiztos Excel tudás

Amit kínálunk

  • A próbaidő lejártával 15%-os fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással támogatjuk
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • A mindennapok könnnyebb szervezhetősége érdekében évi 20 nap homeoffice-t biztosítunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható cafeteria keret (SZÉP kártya; készpénz; egészség- és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás; lakáscélú támogatás)

Információ

Referencia kód: 90808 Szerződés típusa: Határozott idejű Munkaidő: Teljes munkaidõs
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Energiakereskedelmi Kft.