21 Oct

Ingatlank Zvet Jobs Vacancy in Company

Position
Ingatlank Zvet
Opening
21 Oct, 2017 27 days ago

Company urgently required following position for Ingatlank Zvet. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Ingatlank Zvet Jobs Vacancy in Company Jobs Details:

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata

Ingatlanközvetítőket

keres

Budapest XI. kerületi irodájába.

Ha szívesen foglalkozik emberekkel, hisz önmagában, nem éri be átlagfizetéssel, és fontos, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a támogatásra, rengeteg az energiája, és tenni akar céljai megvalósításáért, akkor az OTP Ingatlanpontnál elérheti ezt!
Legyen részese sikereinknek, csatlakozzon országos hálózatunkhoz!

Feladatok:
Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése

Piaci ingatlanok, a bankcsoport saját portfoliójának, és más bankok ingatlanállományának értékesítése

Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása

Pénzügyi termékek értékesítésének lehetősége

Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése

Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében

Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Amit kínálunk:
Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos

Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség biztosított

Folyamatos és magas szintű képzési rendszer

Meghatározott esetekben központilag finanszírozott marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető online portálokon, valamint a kimagasló látogatottságú honlapunkon

Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer, amely rendelkezik például automata hirdetési modullal

A portfóliónkból választó ügyfeleink részére kedvezményes finanszírozási megoldások értékesítésének lehetősége

Modern irodai háttér és infrastruktúra

Rugalmasan alakítható munkaidő

Változatos munkavégzés

Amit várunk:
Legalább középfokú végzettség

Értékesítői attitűd

Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség

Megbízható, precíz munkavégzés

Kiemelkedő munkabírás

Ambiciózus gondolkodás

Csapatmunka

Számlaképesség

Előny:
Ingatlanközvetítői tapasztalat

Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga

Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Felsőfokú végzettség

Nyelvtudás

Pozíció területe(i):
Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet

Értékesítő / Területi képviselő

Ingatlanértékesítő

Közvetlen értékesítő

Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

Munkavégzés helye:
Budapest

Nem csak szakmabeliek jelentkezését várjuk. Akár pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várjuk jelentkezését.

  • Company: Company
  • Added: 27 days ago