03 Jan

Sztechnikus Jobs Vacancy in Ntner Tata Kft Tata

Position
Sztechnikus
Company
Ntner Tata Kft
Location
Tata KE
Opening
03 Jan, 2018 30+ days ago

Ntner Tata Kft Tata urgently required following position for Sztechnikus. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Sztechnikus Jobs Vacancy in Ntner Tata Kft Tata Jobs Details:

A Güntner-Csoport a hőcserélőgyártás területén piacvezető vállalatcsoport, amely

minden kontinensen gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és

szervízhálózattal rendelkezik. Jelen van partnerei számára minden piacon 3000

alkalmazottal világszerte és gyártó üzemekkel Németországban,

Magyarországon, Indonéziában, Mexikóban, Brazíliában és Oroszországban.

Évtizedes szakmai tapasztalattal és az innovatív technológiák és kutatási

eredmények következetes integrációjával biztosítjuk a magas minőségi

színvonalat. Felhasználóink körébe tartozik többek között a nemzetközi autóipar,

élelmiszeripar, gyógyszeripar és a számítógépes ipar, valamint a különböző állami

intézmények.

Beruházás részlegünk tevékenységi körének bővítése céljából keressük új munkatársunkat – akár azonnali kezdéssel - az alábbi paraméterekkel:

CAD tervező

Feladatok:

− Tervezői, rajzolói feladatok elvégzése

− Tervekhez tartozó dokumentációk teljeskörű kezelése

− Építő, építész projektek nyomon követése, ellenőrzése,

szakmai, támogatása

Elvárások:

Épületgépész-, Építő-, Építésztechnikus végzettség

− AutoCAD szoftver magasabb színtű használata, − Építés vezetési feladatok (kitűzés, szintezés, felmérés) ismerete − Geodéziai alapismeret − Microsoft Office felhasználó szintű ismerete − Önálló munkavégzésre alkalmasság − Stressz tűrő képesség, − Megbízható, precíz munkavégzés Amit nyújtunk: − Versenyképes bérezés − 13. havi prémium − Cafetéria − Rugalmas munkaidő Előny: − Hasonló területen szerezett tapasztalat − Angol és/vagy német nyelvtudás