27 Dec

Ter Leti Igazgat Jobs Vacancy in Intercontact Kft

Position
Ter Leti Igazgat
Company
Intercontact Kft
Opening
27 Dec, 2017 30+ days ago

Intercontact Kft urgently required following position for Ter Leti Igazgat. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Ter Leti Igazgat Jobs Vacancy in Intercontact Kft Jobs Details:

Hirdetés feladója: Intercontact Kft
Munkavégzés helye: távmunka
Jelentkezési határidő: 2017. december 31.
Várható kezdés: 2017. május 01.

Területi Igazgatókat Keresünk!

Közép-Európa ( Magyarország, Ausztria, Románia, Szlovákia, Ukrajna, Szerbia, Szlovénia, Horvátország, Csehország) területéről keresünk vállalkozókat, vállalkozásokat az Intercontact Marketing Network Kft. információs rendszerének további kiszélesítésére és szervezői munkáira.

Elvárások a jelölttel szemben Akiket keresünk:
Elsősorban azok jelentkezését várjuk, akik kapcsolatban állnak az ipar, a mezőgazdaság, a kereskedelem és a szolgáltatás ágazataiban tevékenykedő vállalatokkal, cégekkel, vállalkozásokkal.

Főbb területek:
Árualap és szabad gyártói kapacitás felkutatása, nemzetközi anyagos és bérmunka kihelyezése. Főleg a fémipar - faipar - építőipar - élelmiszeripar gyártói kapacitás lekötés, valamint a beruházás, export-import, projekt finanszírozás, vegyesvállalat alapítás profiljában vagyunk érdekeltek.

Elvárások:
Maximális megbízhatóság és szorgalom. Előnyt jelent már meglévő közép - nagyvállalati ügyfélkör, de nem alap elvárás

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent Megbízhatóság és kitartás, szorgalom.

Feladatok Fő célunk:
Minél több gazdasági, üzleti információt biztosítani, üzleteket létrehozni a magyar gazdaság szereplői számára. Az üzleti lehetőségek, megrendelés, befektetés, ingatlan és cég adás-vétel üzleti ajánlatok ismertetése.

Tevékenységünk:
Külföldi üzleti partnerközvetítés, nemzetközi gazdasági stabil üzleti kapcsolatok, folyamatos megrendelések létrehozása. Kiemelten fontos tevékenységünk a magyar áruk és termékek külpiaci bevezetése, külföldi piackutatás.

Feladat:
Piacképes magyar gyártók és árualapok felkutatása. Nagyon sok esetben konkrét minták és műszaki dokumentációk is rendelkezésünkre állnak. Elsősorban profi és minőségi szinten lévő, komoly munkákra képes üzletembereket, cégeket keresünk.

Jelentkezés módja / egyéb közlendők Jelentkezés:
Még ma jelentkezzen! Csatlakozzon hozzánk! Várjuk megbízható, profi üzletemberek, cégek, vállalkozások jelentkezését!
Legyen Ön is egy 27 éve sikeresen működő cég munkatársa!

További információ: Tel: +36 30 449 7559 imn@t-online.hu http://www.intercontact.hu