21 Oct

Ter Leti Pvisel Jobs Vacancy in Keresked Kft Veszprém

Position
Ter Leti Pvisel
Company
Keresked Kft
Location
Veszprém VE
Opening
21 Oct, 2017 27 days ago

Keresked Kft Veszprém urgently required following position for Ter Leti Pvisel. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Ter Leti Pvisel Jobs Vacancy in Keresked Kft Veszprém Jobs Details:

25 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépek és alkatrészek forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég keresi új üzletkötő kollégáját azonnali kezdési lehetőséggel

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Munkakör

Árajánlatok készítése és kiadása
Mezőgazdasági gépek értékesítése
Telephelyi érdeklődők számára a gépek megmutatása
Napi jelentések készítése
Feladathoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
Áruforgalmi feladatok ellátása

Elvárások:
Minimum középfokú agrár/műszaki végzettség
Felhasználói szintű Microsoft office ismeretek
Hatékony gyors önálló munkavégzés
Kiváló problémamegoldó készség

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés + juttatások
Céges gépjármű
Szakmai továbbképzés
Stabil, biztos háttér

Munkavégzés helye:
Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye