22 Oct

Dializ Pol Jobs Vacancy in Fmc Dial Zis Zpont Szent Istv Budapest

Position
Dializ Pol
Company
Fmc Dial Zis Zpont Szent Istv
Location
Budapest PE
Opening
22 Oct, 2017 26 days ago

Fmc Dial Zis Zpont Szent Istv Budapest urgently required following position for Dializ Pol. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Dializ Pol Jobs Vacancy in Fmc Dial Zis Zpont Szent Istv Budapest Jobs Details:

A Fresenius Medical Care, a világ legnagyobb dialízis szolgáltató és gyártó cége

pályázatot hirdet DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ munkakör betöltésére SZENT ISTVÁN kórházban.

Ha szereted a kihívásokat,

Ha fontosnak tartod a folyamatos fejlődést, Ha szeretnél egy kiemelkedően tiszta és igényes környezetben dolgozni,

Ha nem riaszt el a "pörgős" munka, Ha rátermett vagy, önálló és jó problémamegoldó készséggel rendelkezel, ha vonz a 8 órás munkaidő,

ahol nincs klasszikus "éjszakázás",

Akkor nagyon jól érzenéd Magad nálunk.

Kiket keresünk?

 Ápolókat, akiknek legalább Ápoló (OKJ54 vagy OKJ55), vagy ezzel megegyező szintű

végzettsége van.

 Ápolókat, akiknek érvényes működési engedélye és kamarai tagsága van.

 Örülünk, ha van dialízisben, belgyógyászaton, intenzíven vagy sebészeten gyakorlatod.

 Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Mik a feladatok?

Dialízis kezelésre szoruló betegek útmutatók szerinti ellátása, kezelésekhez kapcsolódó

dokumentációs teendők elvégzése, betegek pszichés támogatása.

Mit kínál számodra a Fresenius?

 Színvonalas munkakörnyezetet, munkavédelmi ruha és papucs biztosított.

 Korrekt fizetést és egyéb juttatásokat (Szép kártya, étkezési utalvány, teljesítménybónusz).

 Rugalmas munkaidő beosztás (8-11-12 órás munkarend), szabad vasárnapok, 1-2 szabad

szombat havonta.

 Szakmai kihívások és folyamatos fejlődés lehetősége.

 Képzések és továbbtanulás támogatása.

 Részvétel belföldi és külföldi konferenciákon szakmai felkészüléssel.

Munkavégzés helye: FMC Dialízis Központ SZENT ISTVÁN kórház

(1096 Budapest, Nagyvárad tér 1.)

Jelentkezéshez szakmai

önéletrajzod az alábbi

címre várjuk:

jobs-hu@fmc-ag.com

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Érdeklődni telefonon

lehetséges: 70/866-7965