29 Dec

Met Nyelvtud Ssal Rendelkez Rusz Munkat Jobs Vacancy in Matusz Vad Zrt Győr

Position
Met Nyelvtud Ssal Rendelkez Rusz Munkat
Company
Matusz Vad Zrt
Location
Győr GS
Opening
29 Dec, 2017 30+ days ago

Matusz Vad Zrt Győr urgently required following position for Met Nyelvtud Ssal Rendelkez Rusz Munkat. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Met Nyelvtud Ssal Rendelkez Rusz Munkat Jobs Vacancy in Matusz Vad Zrt Győr Jobs Details:

a húsz éves múlttal rendelkező, friss és fagyasztott termékekkel foglalkozó matusz-vad zrt.

német nyelvtudással rendelkező, áruszállító munkatársat

keres, győri központból történő munkavégzésre.

elvárások:

  • középszintű, kommunikációképes német nyelvtudás
  • áruterítői tapasztalat
  • b kategóriás jogosítvány
  • kikérhető erkölcsi bizonyítvány
  • középfokú végzettség
  • győri, vagy győr környéki lakóhely
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó tájékozódó képesség
előnyt jelent:
  • ausztriai helyismeret
  • élelmiszeriparban szerzett áruterítői tapasztalat
  • alapfokú műszaki ismeretek
  • c kategóriás jogosítvány és gki kártya
feladatok:
  • áruszállítás magyarország és ausztria területén, változó, nem fix 8 órás munkaidő (a kiszállítandó címek számától, távolságtól függően)
  • reklamációkezelés
  • nem slepptúrás kiszállítás
  • értékesítés támogatás
bérezés:
teljes bejelentés, havi bruttó 345.000,- ft (20 munkanap esetén)

amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a szabovivien@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Jobs Vacancy Related to Met Nyelvtud Ssal Rendelkez Rusz Munkat: