16 Nov

Port Telep Jobs Vacancy in Habi

Position
Port Telep
Company
Habi
Opening
16 Nov, 2018 29 days ago

Habi urgently required following position for Port Telep. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Port Telep Jobs Vacancy in Habi Jobs Details:

A HABI Kft. mezőgazdasági gépalkatrészek kis- és nagykereskedelemével foglalkozó csapatába precíz, munkájára igényes munkatársat keres PORTÁS ÉS TELEPŐR munkakörbe.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, bejelentett 8 órás jogviszony
  • 12 órás éjszakai munkarend, hétvégén 24 óra
  • kedvező bérezés egyéni megegyezés alapján
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkaruházat

Főbb feladatok:

  • éjszakai és hétvégi időszakban személyek, gépjárművek ki- és beléptetése, ellenőrzése, a mozgás dokumentálása
  • általános vagyonvédelmi feladatok ellátása, telephely időközi bejárása
  • rendkívüli események során a meghatározott intézkedések megtétele
  • kiépített biztonsági- és jelzőrendszer kezelése, nyomon követése

Szakmai elvárás:

  • fedhetetlen előélet
  • minimum alapfokú iskolai végzettség
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • számítógépes alapismeret
  • személy- és vagyonőr képesítés
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat

Nyugdíjasok és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk.

Pályázható telephely:

Kiskunhalas

A hirdetések elbírálásának határideje: 2018. december 20.

Pályázott telephely kiválasztása
Pályázott munkakör kiválasztása
Név
Telefonszám
E-mail cím
Önéletrajz

Hozzájárulok, hogy a Habi Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. a pályázat kapcsán a rendelkezésére bocsátott dokumentumokat és személyes adataimat a pályázat lezárulásáig kezelje.

Hozzájárulási nyilatkozat elfogadása
írja be a képen látható szöveget

Pályázat beküldése

  • Company: Habi
  • Added: 29 days ago