16 Nov

Junior Beldiagnosztikai Munkat Elm Zati Kft Jobs Vacancy in Elm Rsas Gcsoport Budapest

Position
Junior Beldiagnosztikai Munkat Elm Zati Kft
Company
Elm Rsas Gcsoport
Location
Budapest PE
Opening
16 Nov, 2018 29 days ago

Elm Rsas Gcsoport Budapest urgently required following position for Junior Beldiagnosztikai Munkat Elm Zati Kft. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Junior Beldiagnosztikai Munkat Elm Zati Kft Jobs Vacancy in Elm Rsas Gcsoport Budapest Jobs Details:

Feladatok:

  • Elosztóhálózati kábelek üzemzavari mérése, diagnosztikája az ELMŰ Hálózati Kft szolgáltatási területén.
  • A munkaköri tevékenységével kapcsolatos kezelési, karbantartási utasításokkal és szerelési technológiákkal összefüggő elméleti és gyakorlati szakmai ismereteinek szinten tartása, frissítése, tapasztalatok megosztása a mérőcsoport tagjaival.

  • Középfeszültségű hálózaton korlátozott kapcsolások, üzemzavar megelőzési és elhárítási feladatok végzése;

  • A csoportos és egyéni munkavédelmi eszközök és felszerelések, valamint a szerszámok, gépek, berendezések, egyéb eszközök rendszeres, szemrevételezéssel történő ellenőrzése;

Elvárások:

  • Villamosmérnök, üzemmérnök, vagy erősáramú technikus végzettség;
  • ”B” kategóriás jogosítvány;

  • Előnyt jelent:

  • Kábel hibahely mérésvezető képesítés

  • Villamos energia iparban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest, Megyeri út

  • Jelentkezés
  • Oldal nyomtatása
  • Küldés emailben

Jobs Vacancy Related to Junior Beldiagnosztikai Munkat Elm Zati Kft: