22 Sep

Folyamatir Jobs Vacancy in Egis Pharmaceuticals Ltd Budapest

Position
Folyamatir
Company
Egis Pharmaceuticals Ltd
Location
Budapest PE
Opening
22 Sep, 2018 30+ days ago

Egis Pharmaceuticals Ltd Budapest urgently required following position for Folyamatir. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Folyamatir Jobs Vacancy in Egis Pharmaceuticals Ltd Budapest Jobs Details:

  • Az Automatizálási és műszerezési főosztályra várjuk azokat a pályakezdő, vagy már tapasztalattal rendelkező mérnököket, akiknek a természetes közege a High Tech világ és szeretnék az EGIS termelési folyamatait felvértezni a legújabb és leginnovatívabb IT technológiákkal.
  • Milyen feladatok várnak RÁD?
  • A legújabb IT technológiák megismerése, megértése és innovatív alkalmazása a termelési és a karbantartási folyamatokban
  • Az Üzemeltetési igazgatóság által felügyelt és használt alkalmazói szoftverek specifikálása
  • Kiberbiztonság és adatvédelem megszilárdítása a használt alkalmazások és folyamatok esetében
  • IT irányelvek és szabályzatok harmonizálása a termelési technológiával illetve ezek kommunikálása a beszállítók felé
  • Termelő gépek, szolgáltatói rendszerek szoftver követelményeinek elkészítése és egyeztetése a külső partnerekkel, illetve a rendszerek alkalmazásainak átvétele, felügyelete
  • Külső karbantartói, adatgyűjtői, folyamatirányítói szoftverfejlesztések előkészítése, felügyelete

Munkakör betöltésének feltételei

  • TÉGED keresünk HA
  • Mérnökinformatikus, vagy üzemmérnök-informatikus diplomád van
  • Érdekelnek és ismered a legújabb IT fejlesztéseket, eszközöket
  • Legalább középfokon aktívan beszélsz angolul
  • Szeretsz irodai és üzemi / gyártókörnyezetben egyaránt dolgozni

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • ELŐNY nálunk HA
  • Rendelkezel adatbázis kezelésében szerzett tapasztalattal
  • Ismersz különböző programozási technikákat - szoftvereket
  • Otthonosan mozogsz az IT világában és a különböző hálózati infrastruktúrák üzemeltetésében

Egyéb

  • Dolgozz nálunk, mert…
  • Modern irodai környezetben sajátíthatod el a szükséges szakmai ismereteket
  • Támogató vezető és barátságos, nyitott kollégák várnak Téged
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség

Állás adatai

Állás azonosító:
2889

Pozíció megnevezés:
Folyamatirányító mérnök

Munkavégzés helye:
Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.

Szakterület:
Mérnök / Műszaki

Szerződés típusa:
Határozatlan idejű

Napi munkaidő:
Teljes munkaidő