20 Sep

Llalati Kapcsolattart Jobs Vacancy in Bank Zrt Budapest

Position
Llalati Kapcsolattart
Company
Bank Zrt
Location
Budapest PE
Opening
20 Sep, 2018 30+ days ago

Bank Zrt Budapest urgently required following position for Llalati Kapcsolattart. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Llalati Kapcsolattart Jobs Vacancy in Bank Zrt Budapest Jobs Details:

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • a portfoliójába tartozó pénzügyi intézmény (bank és nem-bank) ügyfelek hitel- és egyéb ügylet igényeinek minőségi kiszolgálása,
  • a portfolión realizálható bevétel és profit elvárások szerinti biztosítása,
  • a vállalati stratégia ügyfélszintű kivitelezése,
  • ügyfélkapcsolatok kialakítása, meglévő portfolió ápolása,
  • döntés előkészítési tevékenységgel és döntéssel összefüggő feladatok ellátása a Pénzügyi Intézmények és egyéb Társosztályok részére,
  • banki projektekben való aktív részvétel, folyamat / szolgáltatás javító lépések, projektek kezdeményezése, szervezése,
  • csapatszintű együttműködés hitelelemző és operációs munkatársakkal, munkájuk irányítása, nyomon követése, szakmai támogatása,
  • adminisztratív és helyettesítési feladatok ellátása,
  • aktív termék / szolgáltatás értékesítés,
  • keresztértékesítés,

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • minimum 3 éves pénzügyi intézmények ügyfélkapcsolattartói szakmai tapasztalat,
  • előny: intézményi forgalmazási és/vagy letétkezelési szolgáltatás értékesítői tapasztalatok,
  • lényeglátó és ezzel együtt átfogó gondolkodás,
  • igényességre, teljes körűségre törekvő személyiség,
  • számviteli, mérlegelemzési és pénzügyi ismeretek,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • munkakör ellátásához szükséges jogi, piaci ismeretek,
  • értékesítési dinamizmus,
  • vállalkozó szellem, kezdeményező készség, bátor, határozott fellépés és attitűd,
  • meggyőző kommunikáció,
  • csapatmunka, ügyfél-orientáltság,
  • átlagon felüli kapcsolatteremtő képesség,
Állás azonosító:
7150

Pozíció pontos megnevezés:
vállalati kapcsolattartó

Munkavégzés helye:
Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

Szakterület:
Vállalati kapcsolattartás (Nagyvállalat, KKV, faktoring, lízing)

Munkaszerződés típusa:
határozatlan idejű

Napi munkaidő:
teljes munkaidőben

Jelentkezési határidő:
2018.11.26.