14 Jul

Aut Felv Jobs Vacancy in Autocentrum Aaa Auto Kft Fót

Position
Aut Felv
Company
Autocentrum Aaa Auto Kft
Location
Fót PE
Opening
14 Jul, 2018 30+ days ago

Autocentrum Aaa Auto Kft Fót urgently required following position for Aut Felv. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Aut Felv Jobs Vacancy in Autocentrum Aaa Auto Kft Fót Jobs Details:

A jelenleg Közép-Európában a használtautó kereskedelem piacvezetőjeként számon tartott, közel 25 éve alakult, valamint a prágai központ mellett számos közép- és kelet-európai telephellyel rendelkező AAA AUTO csoport magyarországi leányvállalata

Autó felvásárló

E-mailben küldött önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Főbb feladatok, munkák

gépjármű-felvásárlás, és az ezzel kapcsolatos dokumentumok ellenőrzése, elkészítése; a járművek műszaki és esztétikai állapotának felmérése, az esetleges javításokra javaslattétel; próbautak, tesztvezetés ügyfelek fogadása, tájékoztatása és üzletkötés lebonyolítása, ügyfélbarát hozzáállással; áralkuban történő részvétel, egyeztetés a prágai kollégákkal egyedül és csapatban egyaránt történik munkavégzés napi 12 órás munkavégzés vállalása (rövid - hosszú hét munkabeosztással, 15 nap/hónap) szabadban történő munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások

min. középfokú végzettség autók általános ismerete, autópiaci ismeretek; MS Office felhasználói szintű ismerete; ,,B" kategóriás jogosítvány; megbízhatóság, rugalmasság; jó megjelenés, kiváló kommunikációs és prezentációs készség;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

műszaki végzettség autószerelői tapasztalat autóiparban, ügyfélszolgálaton vagy értékesítésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

versenyképes, teljesítményarányos jövedelem (akár bruttó 500.000 Ft); képzési programok; változatos, aktív munkavégzés; dinamikus csapat, stabil és folyamatosan fejlődő cégcsoport; karrierlehetőség; kiszámítható munkahely rugalmas beosztás.

Autocentrum AAA AUTO Kft., 2151 Fót Fehérkő utca 1. (Budapest M3 kivezető, fóti Auchan mellett)