16 Nov

Rsadalombiztos Gyint Jobs Vacancy in Generali Biztos Zrt Budapest

Position
Rsadalombiztos Gyint
Company
Generali Biztos Zrt
Location
Budapest PE
Opening
16 Nov, 2018 29 days ago

Generali Biztos Zrt Budapest urgently required following position for Rsadalombiztos Gyint. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Rsadalombiztos Gyint Jobs Vacancy in Generali Biztos Zrt Budapest Jobs Details:

Feladataid lesznek

  • a munkaviszonyban állók és megbízottak bérének, egyéb járandóságainak és betegségi-anyasági ellátásainak számfejtése, utalása, levonások, letiltások kezelése;
  • a munkáltatók részére előírt jelentési kötelezettségek, adatszolgáltatások teljesítése;
  • külső-belső ellenőrzések vagy adatszolgáltatások során a szükséges iratok rendelkezésre bocsájtása.

Kit keresünk?

  • Gyakorlott TB ügyintézőt keresünk, aki precíz, együttműködő, ügyfélközpontú, képes egyénileg dolgozni, de fontos számára a csapat is;
  • legalább érettségi bizonyítvánnyal + társadalombiztosítási szakképesítéssel (OKJ) rendelkezik;
  • minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalata van;
  • SZJA, TBJ és EB törvény ismeretei naprakészek;
  • felhasználói szintű MS Office ismeretei vannak.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1032 Budapest, Váci út 36-38.);
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk 17 különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP HR rendszer ismerete.