16 Nov

Customer Quality Engineer Vev Min Gbiztos Jobs Vacancy in Cpl Jobs Dunavarsány

Position
Customer Quality Engineer Vev Min Gbiztos
Company
Cpl Jobs
Location
Dunavarsány PE
Opening
16 Nov, 2018 29 days ago

Cpl Jobs Dunavarsány urgently required following position for Customer Quality Engineer Vev Min Gbiztos. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Customer Quality Engineer Vev Min Gbiztos Jobs Vacancy in Cpl Jobs Dunavarsány Jobs Details:

Partnerünk az autóipari beszállítók körében kiemelt szerepet tölt be. Elektronikai terméneket és dízelmotorok kipufogórendszeréhez kerámia alapú részecskeszűrőket gyártanak. A vállalatot az „Év zöld mezős bruházása”, majd az „Év Befektetője” díjjal is elismerték.

(Customer) Quality Engineer / (Vevői) minőségbiztosítási mérnök

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:

  • Vevői kapcsolattartás,
  • Szoros együttműködés különböző társosztályokkal és gyáregységekkel,
  • Minőségirányítási problémák azonosítása és kezelése,
  • Termelési folyamatok teljes körű ismerete és ellenőrzése,
  • Termelési sorok hibáinak elemzése,
  • Különböző mérési eredmények összefoglalása, elemzése

Erre van szükséged:

  • 2-3 éves (autóipari) minőségbiztosítási tapasztalat,
  • Auditban szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú mérnöki végzettség,
  • IATF 16949 vagy ISO TS 16949 szabvány ismerete,

Nyelvtudás:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előny:

  • Statisztikai programok ismerete (pl. JMP, MiniTab),
  • Problémamegoldó eszközök ismerete.

Amit mi ajánlunk:

  • Tanulási, fejlődési lehetőség,
  • Bónuszrendszer,
  • Béren kívüli juttatások.

Munkavégzés helye: Dunavarsány

Jobs Vacancy Related to Customer Quality Engineer Vev Min Gbiztos: