25 Sep

Kataszteri Gyint Jobs Vacancy in Polg Rmesteri Hivatal Budapest

Position
Kataszteri Gyint
Company
Polg Rmesteri Hivatal
Location
Budapest PE
Opening
25 Sep, 2018 30+ days ago

Polg Rmesteri Hivatal Budapest urgently required following position for Kataszteri Gyint. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Kataszteri Gyint Jobs Vacancy in Polg Rmesteri Hivatal Budapest Jobs Details:

www.budapest.hu

Kataszteri ügyintéző

A jelentkezést a Főpolgármesteri Hivatal Humán Erőforrás Menedzsment Főosztálya (1052 Budapest, Városház u. 9-11.) részére vagy a lenti ,,Jelentkezem" gomb megnyomásával szíveskedjen eljuttatni! A hirdetéssel kapcsolatban érdeklődni Csák Bernadett személyügyi ügyintézőnél a +36 1 327-1544-es telefonszámon lehet. A jelentkezésen kérjük feltüntetni: ,,kataszteri ügyintéző". Illetmény és egyéb juttatások: a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a 15/2012. (III. 1.) Főv. Kgy. rendelet előírásai alapján történik.

Főbb feladatok, munkák

Budapest Főváros Önkormányzata ingatlanvagyon-kataszteri nyilvántartásának folyamatos karbantartása, aktualizálása, a vagyongazda szervezeti egyégek adatszolgáltatásainak ellenőrzése, feldolgozása, az önkormányzati vagyonkimutatás összeállítása, az önkormányzati vagyonnal kapcsolatos testületi előterjesztések előkészítésében való közreműködés, az önkormányzati ingatlanvagyont érintő adatszolgáltatások teljesítése, a kataszteri nyilvántartásban közreműködő szervezeti egységek szakmai támogatása, a kataszteri nyilvántartással kapcsolatos belső szabályzatok, eljárási rendek előkészítése, aktualizálása, kapcsolattartás az állami és más önkormányzati szervekkel.

Egyéb információ

  • a 45/2012. (III.20.) Korm. rendelet 1. számú melléklete szerint elkészített részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajz (az önéletrajz sablon megtalálható a hirdetésben, a Hivatal megnevezése alatti linkre kattintva a Közérdekű adatok/Tájékoztatások, hirdetmények menüpont alatt ,,kttv_oneletrajzi_sablon.xls" néven),
  • a végzettséget, szakképesítést igazoló bizonyítványok másolata (ennek hiánya esetén a jelentkezés érvénytelennek tekintendő),
  • szakmai gyakorlatot igazoló dokumentumok másolata,
  • 30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • továbbá arra vonatkozó - aláírásával ellátott - nyilatkozata, hogy a benyújtott önéletrajzában és mellékleteiben foglalt személyes adatainak a kiválasztási eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul (ennek hiánya esetén a jelentkezés érvénytelennek tekintendő). A csatolandó nyilatkozat és az Adatkezelési tájékoztató megtalálható a hirdetésben, a Hivatal megnevezése alatti linkre kattintva a Közérdekű adatok/Tájékoztatások, hirdetmények menüpont alatt ,,Adatkezelési_tájékoztató_jelentkező.pdf" néven.

Az álláshoz tartozó elvárások

magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség, felsőoktatásban szerzett gazdaságtudományi vagy közszolgálati szakképzettség, felhasználói színtű számítástechnikai ismeret (Word, Excel), megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség, precíz, pontos, önálló munkavégzés, együttműködési képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

államháztartásban (elsősorban önkormányzatnál) a kataszteri nyilvántartás vagy a pénzügyi-számvitel területén szerzett szakmai tapasztalat, Gemini vagy más kataszteri rendszer, illetve FORRÁS SQL vagy FORRÁS.NET rendszer ismerete, mérlegképes könyvelői képesítés.

Jelentkezési határidő: 2018. október 22. Az állás betöltésének várható időpontja: a meghirdetett munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.