09 Oct

Min Gyi Jobs Vacancy in Viessmann Technika Domb Kft Dombóvár

Position
Min Gyi
Company
Viessmann Technika Domb Kft
Location
Dombóvár TO
Opening
09 Oct, 2018 30+ days ago

Viessmann Technika Domb Kft Dombóvár urgently required following position for Min Gyi. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Min Gyi Jobs Vacancy in Viessmann Technika Domb Kft Dombóvár Jobs Details:

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának szakmai csapatába elkötelezett munkatársat keres a következő munkakörbe:

Minőségügyi mérnök

Főbb feladatai lesznek:
A gyártási folyamat teljes körű minőségbiztosítása, a minőségügyi rendszer működtetésében, tovább fejlesztésben való aktív részvétel.
Irányítja és fejleszti a minőségellenőrök munkáját.
Elkészíti és biztosítja a minőségellenőrzés elvégzéséhez szükséges dokumentációt.
Figyelemmel kíséri a gyártott termékek minőségi teljesítményét, részt vesz a termékjavító intézkedések bevezetésében.
Kontrollálja és fejleszti az új termékek bevezetésének folyamatát.
Részt vesz a reklamációk kivizsgálásában, kezelésében.
Kapcsolattartás a vevőkkel és a társszervezetekkel.

Amit elvárunk Öntől:
Felsőfokú végzettség
Német és/vagy angol nyelvtudás
Eredmény orientált, proaktív, kezdeményező személyiség
Rendszerszemléletű gondolkodás és feladatmegoldás
Pozitív, eredményorientált személyiség

Jelentkezésénél előnyt jelent:
Gépész vagy minőségügyi mérnök végzettség
Tapasztalat multinacionális vállalati környezetben
Ipari gyártó/termelő cégnél szerzett releváns tapasztalat hasonló pozícióban
Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP preferált)
Mit biztosítunk az Ön számára?

Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
Versenyképes fizetés
Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben
Ha úgy érzi szeretne csapatunk tagja lenni – kérem, küldje el fényképes magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzát.

Jobs Vacancy Related to Min Gyi:

15Jan

Kereskedelmi Asszisztens Jobs Vacancy in Tensus Medical Kft Budapest. Tensus Medical Kft Budapest opening great career opportunity and jobs vacancy for Kereskedelmi Asszisztens position. This jobs vacancy will be open for new jobs applicant starting for 15 Jan, 2019. .template--adveditor h1,.template--adveditor h2{font-family: 'Montserrat',sans-serif;font-weight: 700;color: #333}.template--adveditor{font-size: 12px}... ... Continue reading -->